25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków

Nysa – opolskie

Najmocniej zachęcamy mieszkańców Nysy do zainteresowania się, a być może i skorzystania z wyjątkowej oferty naszego serwisu. Bosch Service Pawlik to firma, która od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalną regeneracją wtryskiwaczy Common Rail (Bosch, Delphi, Denso czy Siemens), regeneracją pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych grupy VW (Volkswagen, Audi, Skoda i Seat), naprawą pompowtrysków z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Nasza pracownia, w ciągu jednego miesiąca, regeneruje około 800 sztuk wtryskiwaczy do układów CR, co świadczy o wysokim zaufaniu klientów do naszej firmy. Uzupełnieniem oferty naszego serwisu, jest regeneracja turbosprężarki, która przeprowadzana jest na nowoczesnych i bardzo zaawansowanych urządzeniach. Wtryskiwacze są bardzo dokładnie czyszczone w myjkach ultradźwiękowych, uszkodzone elementy badane są pod cyfrowym mikroskopem, a następnie wymieniane są na fabrycznie nowe oryginalne. Proces składania wtryskiwacza przeprowadzany jest w oparciu o technologię danego producenta. Dzięki stołom probierczym firmy Bosch (EPS 708, EPS 200A oraz EPS 815 Cambox), nasi wykwalifikowani pracownicy mogą ustawić wtryskiwacz lub pompowtryskiwacz według fabrycznych dawek. Każdy wtryskiwacz jest sprawdzany pod kątem rozpylania końcówki na testerze CRU2 lub Zapp Diesel Tech. Tak wykonana naprawa, gwarantuje długotrwałą i bezawaryjną pracę silnika przez wiele tysięcy kilometrów. Nasza firma udziela Państwu wszelkich porad dotyczących eksploatacji silnika wysokoprężnego lub pomocy w zdiagnozowaniu przyczyny awarii. Obecnie prowadzimy wysyłkową regenerację wymienionych wyżej podzespołów, dlatego prosimy Państwa o wysłanie już zdemontowanych wtrysków, pompowtrysków, pompy lub turbiny, za pomocą kuriera. U nas, naprawa trwa zazwyczaj jeden dzień roboczy, co w gruncie rzeczy wychodzi tak samo, jak u lokalnego speca. Polecamy się!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Bolesława Krzywoustego 21
Kod pocztowy: 47-300, Nysa
Współrzędne GPS:
N 50° 28' 28.621'' E 17° 19' 46.689''

 

lub

 

Ulica: 22 Stycznia 14
Kod pocztowy: 47-300 Nysa

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.